Szpital (498)

Szpital

sezon 4 odc. 498

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Nowicka zajmuje się pacjentką, która zemdlała podczas pracy na erotycznym video-czacie. W szpitalu pojawia się jej syn wraz z kolegami. Chłopcy szybko odkrywają, czym zajmuje się pacjentka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Anna Nowicka zajmuje się pacjentką, która zemdlała podczas pracy na erotycznym video-czacie. Kobieta skarży się na duszności i ból w klace piersiowej. Jest samotną matką i zaczęła pracować na czacie, żeby utrzymać rodzinę. Tymczasem w szpitalu pojawia się jej syn wraz z kolegami. Gdy chłopcy odkrywają, czym zajmuje się pacjentka, rozgłaszają prawdę w całej szkole. Doktor Anna Nowicka konsultuje przypadek kobiety z nowym lekarzem - kardiologiem Wojciechem Jaroszem. Do szpitala przywieziono też 30-latkę, która wymiotowała na ulicy, a następnie straciła przytomność. Kobieta rok wcześniej uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Doznała licznych urazów, ma uszkodzony rdzeń kręgowy i porusza się na wózku inwalidzkim. W trakcie badania okazuje się, że pacjentka spodziewa się dziecka. Komplikuje to sytuację osobistą jej męża, który planował odejść od niej do kochanki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także