×
Szpital (934)

Szpital

sezon 13 odc. 934

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do dr Gajdy trafia zgwałcona nastolatka. Jest mocno wyziębiona, ponieważ kilka godzin leżała w piwnicy. Lekarze powiadamiają policję. Dr Szewczyk pomaga muzykowi, który miał wypadek po koncercie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 22 lipca
pojutrze
14:25 TVN (z napisami)

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Do doktor Dominiki Gajdy trafia zgwałcona nastolatka. Jest przerażona i mocno wyziębiona, ponieważ przez kilka godzin leżała w piwnicy. Lekarze powiadamiają policję. Tymczasem ofiara przypomina sobie, że sprawcą zdarzenia był narzeczony siostry, który od dawna napastował dziewczynę. Mówiła o tym rodzinie, lecz nikt nie chciał jej uwierzyć. Wkrótce mężczyzna dociera do szpitala. Siostra pacjentki staje po stronie ukochanego. Gwałciciel próbuje zastraszyć nastolatkę. Doktor Robert Szewczyk pomaga muzykowi, który miał wypadek po koncercie. Jest nałogowym podrywaczem, nie wierzącym w miłość. Kiedy na oddziale ratunkowym poznaje atrakcyjną kobietę, zakłada się z kolegami, że ją poderwie. Ostatecznie zakochuje się w pacjentce.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także