Szpital (579)

Szpital

sezon 8 odc. 579

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Kobieta, która ma raka, szuka kogoś, kto po jej śmierci zaopiekuje się dziećmi. Nieoczekiwanie odzywa się ojciec pacjentki. Dr Gajda przyjmuje mężczyznę, który zasłabł podczas seksu z sekretarką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie doktor Dominika Gajda zmierzy się z wyjątkowo trudnym przypadkiem medycznym - chorobą Kawasakiego, na którą cierpieć będzie ośmioletni chłopiec. Historia ta ukaże też poważne problemy rodzinne, gdy ojciec pacjenta podważy diagnozę i nie wyrazi zgody na leczenie.

W tym odcinku

33-letnia kobieta, która umiera na raka, przyprowadza do szpitala swojego 5-letniego synka. Szuka kogoś, kto po jej śmierci zaopiekuje się chłopcem i jego starszą siostrą. Prosi o pomoc byłego męża, jednak on odmawia. Niespodziewanie w placówce zjawia się ojciec pacjentki, który przez wiele lat nie miał z nią kontaktu. Tymczasem doktor Dominika Gajda przyjmuje 45-letniego mężczyznę. Zasłabł podczas seksu z sekretarką. Żonę zdradza od wielu lat, jednak ona też nie jest mu wierna. Widząc, że jej mąż trafił do szpitala, postanawia rozstać się z kochankiem. Pacjent podejmuje tę samą decyzję. Wówczas kochanka zaczyna go szantażować.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także