Szpital (335)

Szpital

sezon 4 odc. 335

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pogotowie przywozi do szpitala 9-latka, który wpadł do zamarzniętej sadzawki. Organizm chłopca jest bardzo wychłodzony. Druga karetka przywozi na oddział 50-letniego Leszka, który zemdlał na siłowni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 4 marca
za 8 dni
16:00 TVN (z napisami)
czwartek, 5 marca
za 9 dni
13:15 TVN (z napisami)

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi do szpitala 9-latka, który wpadł do zamarzniętej sadzawki, gdy jeździł na łyżwach. Organizm chłopca jest bardzo wychłodzony. Dziecko bada dr Anna Nowicka. Druga karetka przywozi na oddział 50-letniego Leszka, który zemdlał podczas ćwiczeń na siłowni. Zajmuje się nim dr Eryk Wajman.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także