Szpital (325)

Szpital

sezon 4 odc. 325

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Na wizytę czeka 30-letnia Kinga. Kobieta zasłabła podczas pracy. Na odział ratunkowy docierają nastoletni rodzice ze swoim półrocznym synkiem. Chłopiec wymiotował i prawie stracił przytomność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na wizytę czeka 30-letnia Kinga. Kobieta zasłabła podczas pracy, a na dodatek bardzo boli ją głowa. Dziewczynę przyjmuje dr Dominika Gajda. Na odział ratunkowy docierają nastoletni rodzice ze swoim półrocznym synkiem. Chłopiec wymiotował i prawie stracił przytomność. Niemowlę jest w ciężkim stanie. Dziecko bada dr Anna Nowicka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także