×
Szpital (301)

Szpital

sezon 4 odc. 301

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Karetka przywozi do szpitala szesnastolatkę, która próbowała popełnić samobójstwo, ponieważ matka zabroniła jej spotykać się z chłopakiem. Dziewczynę przyjmuje doktor Piotr Wójtowicz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Karetka przywozi do szpitala 16-latkę, która próbowała popełnić samobójstwo. Pacjentka podcięła sobie żyły, bo matka zabroniła jej spotykać się z chłopakiem. Dziewczynę przyjmuje ordynator, dr Piotr Wójtowicz. Do kliniki przychodzi 37-letni Wiktor, który udaje ból brzucha. Mężczyzna poszedł na obiad do drogiej restauracji, a po zjedzeniu posiłku zaczął udawać boleści. Chce w ten sposób wyłudzić odszkodowanie. Bada go dr Michał Morawski.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także