Szpital (296)

Szpital

sezon 4 odc. 296

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do szpitala zgłasza się 25-letni Jakub, którego bardzo boli brzuch. Chłopak właśnie wrócił z Azji. Karetka przywozi na oddział ratunkowy 35-letniego Stanisława, na którego spadł regał w hurtowni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala zgłasza się 25-letni Jakub, którego bardzo boli brzuch. Chłopak właśnie wrócił z dwumiesięcznej podróży po Azji i przyjechał na oddział prosto z lotniska. Pacjentem zajmuje się dr Eryk Wajman. Karetka przywozi na oddział ratunkowy 35-letniego Stanisława. Na mężczyznę spadł regał z towarem w hurtowni sprzętu audiowizualnego, w której pracuje. Jego stan jest ciężki. Przyjmuje go dr Michał Morawski.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także