×
Szpital (230)

Szpital

sezon 3 odc. 230

serial paradokumentalny Polska 2014   od 7 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Karetka przywozi do szpitala 24-letniego Marcina. U mężczyzny nastąpiło zatrzymanie krążenia i był reanimowany na ulicy. Mężczyzna trafia pod opiekę dr. Roberta Szewczyka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Karetka przywozi do szpitala 24-letniego Marcina. U mężczyzny nastąpiło zatrzymanie krążenia i był reanimowany na ulicy przez przypadkowego przechodnia. Mężczyzna trafia pod opiekę dr. Roberta Szewczyka. Do szpitala zgłasza się 30-letni Tadeusz, który ma kłopoty z oddychaniem. Chory czuje, że coś utknęło mu w gardle. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także