Szpital (1001)

Szpital

sezon 14 odc. 1001

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Wypadkowi ulegli 35-latka i jej 20-letni kochanek, będący synem przyjaciółki kobiety. O ich romansie dowiaduje się matka chłopaka. Doktor Gajda leczy alergiczkę, która została użądlona przez osę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Wypadkowi ulegli 35-latka i jej 20-letni kochanek, będący synem przyjaciółki kobiety. Bardzo się kochają. O ich romansie dowiaduje się matka chłopaka. Robi wszystko, by przekonać obie strony do zerwania. Gdy wychodzi na jaw, że pacjentka zaszła w ciążę, sama postanawia zakończyć swój związek, ponieważ jej zdaniem ukochany nie jest gotowy do bycia ojcem. Doktor Dominika Gajda leczy 18-letnią alergiczkę, która została użądlona przez osę. Ma cudownego partnera, ale nienawidzi jej siostra chłopaka. Ten nie rozumie uprzedzeń nastolatki. Nieodpowiedzialna dziewczyna rozpuszcza w kawie pacjentki czekoladę, co doprowadza do wstrząsu anafilaktycznego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także