Szkoła (66)

Szkoła (66)

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Sabina Głuch, Aleksandra Żurecka
W skrócie:Rodzice Nikoli zabronili jej uczestniczenia w lekcji z wychowania seksualnego, przez co klasa się z niej wyśmiewa. Nastolatka, by zmienić swój wizerunek, namawia kolegę na seks w toalecie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 25 września
za 8 dni
6:00 TVN Fabuła

Opis

Codzienne perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji. Wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, oraz sprawy, z którymi muszą sobie radzić, wielokrotnie znajdują ujście w ich zachowaniu. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania i poszukiwanie nowych wrażeń to część wątków zaprezentowanych w serialu. W każdym z odcinków widzowie poznają historie uczniów, w których ważną rolę odegrają nauczyciele. Dzięki ich życzliwej pomocy nastolatkowie uświadomią sobie, że z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście i najbardziej skomplikowany problem da się mądrze rozwiązać. Tłem im przygód jest Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie, które znajdują się pod opieką dyrektora, Stanisława Chlebowskiego (Tadeusz Łomnicki).

W tym odcinku

Konserwatywni rodzice Nikoli zabronili jej uczestniczenia w lekcji z wychowania seksualnego, przez co cała klasa wyśmiewa się z dziewczyny. Nastolatka postanawia zmienić swój wizerunek. Przebiera się w odważną i seksowną stylizację. Gdy to nie skutkuje, zdesperowana uczennica postanawia namówić kolegę na seks w szkolnej toalecie. Maks i Rafał prowadzą stronę internetową, na której umieszczają zdjęcia biustów koleżanek i nauczycielek ze szkoły. Fotografie robią z zaskoczenia. Zdobywają również zdjęcie Marty, która jest dziewczyną ich kolegi, Michała. Chłopak chce, żeby zostało ono usunięte. Wkrótce o wszystkim dowiaduje się wychowawca klasy, Piotr Gądek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także