Szkoła (723)

Szkoła (723)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Małgosia i Gabrysia, by zyskać popularność, udają, że są duszą towarzystwa. Ich koleżanka ma nadzieję, że gdy się z nimi zaprzyjaźni, jej życie przestanie być nudne. Sytuacja wymyka się spod kontroli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Licealistki Małgosia i Gabrysia z 2A, aby zyskać popularność, udają, że są duszami towarzystwa. Obie kłamią, ponieważ sądzą, że wówczas inni bardziej je lubią. Ich koleżanka szkolna ma nadzieję, że gdy się z nimi zaprzyjaźni, jej życie przestanie być nudne. Małgosia i Gabrysia upijają dziewczynę. Zabawa wymyka się spod kontroli i dochodzi do tragedii. Sebastian Grela nie ma ochoty wiązać się z jedną dziewczyną, ponieważ uważa się za kobieciarza. Honorata, która uważa go za swojego partnera, denerwuje się, kiedy to odkrywa. Bardzo jej zależy na tym, by przedstawić chłopaka rodzicom, jednak on buntuje się przeciwko temu pomysłowi. Dziewczyna postanawia zmusić go szantażem do tego, by postąpił zgodnie z jej wolą. Licealista jednak odtrąca ją.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także