Szkoła (738)

Szkoła (738)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Oskar jest uzależniony od gier komórkowych. Zatroskani przyjaciele i dziewczyna kradną mu telefon. Przyjaciółki Amelia i Lidka zabiegają o względy Damiana. Chłopaka bawi ich rywalizacja.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Ósmoklasista Oskar jest uzależniony od gier komórkowych. Przyjaciele i dziewczyna martwią się o niego. Aby powstrzymać chłopaka, wykradają mu telefon. Uczeń wpada w złość. Przekonany, że zgubił komórkę, zaczyna wszędzie jej szukać, jednak bezskutecznie. Nie podejrzewa nawet udziału kolegów. Dwie przyjaciółki, Amelia i Lidka, próbują zdobyć tego samego chłopaka. Zgodziły się napisać dla niego wypracowanie. Wybranek obiecał, że umówi się z nastolatką, która zrobi to szybciej. W rzeczywistości Damian nie jest zainteresowany żadną z dziewczyn, ale bawi go rywalizacja koleżanek. Sytuacja postanawia wykorzystać kolega ucznia i namawia je, by pobiły się o ukochanego...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także