Szkoła (468)

Szkoła (468)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Trzech przyjaciół znajduje pięć tysięcy złotych. Janek i Arek chcą je oddać, ale nie zgadza się na to Bartek. Koledzy przygotowują prowokację. Ojciec znęca się fizycznie nad licealistką Janką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Trzech przyjaciół znajduje pięć tysięcy złotych. Janek i Arek chcą je oddać, ale nie zgadza się na to Bartek. Wie już, na co wyda całą sumę. Oszukuje więc gimnazjalistów, że też zgubił pieniądze. Koledzy mu nie wierzą i przygotowują prowokację, by odzyskać znalezisko. Licealistka Janka Lipowska ma bardzo poważny problem - ojciec znęca się nad nią fizycznie. Dziewczyna nie może wychodzić ze znajomymi, cały swój czas musi poświęcać na naukę. Kiedy sprzeciwia się ojcu, zostaje dotkliwie pobita. Siniaki zauważa Janek, któremu nastolatka się podoba. Postanawia powiedzieć o wszystkim nauczycielce.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także