x

Szkoła (656)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maria Meyer, Joanna Litwin-Widera, Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkówna
W skrócie:Licealistka Iza zazdrości Monice popularności w szkole. Chce jej zaszkodzić, rozpuszczając o nastolatce plotkę. Namawia więc kolegę, by skłamał, że on i Monika poszli razem do łóżka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 5 czerwca
za 14 dni
4:30 Metro TV

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealistka Iza Kraińska zazdrości Monice popularności w szkole. Chce jej zaszkodzić, rozpuszczając o nastolatce plotkę. Namawia więc kolegę, by skłamał, że on i Monika poszli razem do łóżka. Następnie publikuje film z tym wyznaniem w internecie. Magda Daniec pragnie zwrócić uwagę Damiana, w którym jest zakochana. Postanawia całkowicie zrezygnować z jedzenia. Wreszcie wybranek zaprasza ją na kebab, ale Magda odwołuje spotkanie, ponieważ nie chce nic jeść. W wyniku głodówki dziewczyna staje się coraz słabsza.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także