×

Szkoła (501)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Marlena i Ela właśnie skończyły osiemnaście lat. Nie chcą się pogodzić z faktem, że są pełnoletnie i mogą już za siebie odpowiadać. Zaczynają zachowywać się nieodpowiedzialnie, robiąc kolegom dowcipy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Przyjaciółki Marlena i Ela właśnie skończyły osiemnaście lat. Nie chcą się pogodzić z faktem, że są pełnoletnie i mogą już za siebie odpowiadać. Zaczynają zachowywać się nieodpowiedzialnie, robiąc kolegom dowcipy. To dziwi Sebastiana, partnera Marleny. Kiedy nastolatki obrzucają balonami z farbą elewację szkoły, oburzony chłopak kończy ich związek. Licealistka nie przejmuje się tym, ponieważ planuje już kolejny żart. Zamierza ukraść samochodów nauczyciela fizyki. Inny uczeń liceum, Michał Dominiak, wynajmuje przez internet osobę, która ma udawać jego partnerkę podczas imprezy urodzinowej kolegi. Okazuje się, że jego nowa znajoma jest dilerką. Dziewczyna chce, by Michał sprzedawał dla niej narkotyki. Zaczyna go szantażować.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także