Szkoła (498)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Maturzystka Ania jest w siódmym miesiącu ciąży. Jest zmęczona zmianami, który zaszły w jej życiu. Chcąc na chwilę oderwać się od codziennych spraw, zaczyna rozmawiać z nieznajomym na czacie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Maturzystka Ania Kijewska jest w siódmym miesiącu ciąży. Jest zmęczona zmianami, który zaszły w jej życiu. Chcąc chociaż na chwilę oderwać się od codziennych spraw, zaczyna rozmawiać z nieznajomym, które poznała za pośrednictwem internetowego czatu. Okazuje się, że oboje chodzą do tej samej szkoły. Kiedy chłopak Ani poznaje prawdę, czuje się zdradzony. Robi nastolatce awanturę. Licealistka Marianna Zaborowska ma problemy z matką. Wiele lat temu kobieta zostawiła córkę w Polsce, a sama wyjechała do pracy za granicę. Niedawno wróciła i od tego czasu próbuje odzyskać Mariannę. Organizuje nawet imprezę dla jej znajomych. Pierwszoklasistce nie podoba się zachowanie matki, która upija się i tańczy z jednym z uczniów. Marianna staje się pośmiewiskiem. Tymczasem towarzysz jej matki próbuje zaciągnąć kobietę do łóżka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także

x