x

Szkoła (644)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maria Meyer, Joanna Litwin-Widera, Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkówna
W skrócie:Gimnazjalistki są gnębione przez złośliwą Emmę. Rezygnują z ćwiczeń na lekcjach WF-u, by uniknąć szyderczych komentarzy. Licealistka Sara dowiaduje się, że jej chłopak korzysta z aplikacji randkowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 24 maja
pojutrze
4:30 Metro TV

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Uczennice jednej z klas gimnazjum są gnębione przez złośliwą Emmę. Boją się jej coraz bardziej. Postanawiają nie ćwiczyć na zajęciach wychowania fizycznego, aby nie dać prześladowczyni powodu do kolejnych szyderczych komentarzy. Tymczasem ona wykorzystuje każdą okazję. Upokarza Izę przed chłopakiem, który jej się podoba, co sprawia, że nastolatka się załamuje. Tymczasem licealistka Sara Czarnecka dowiaduje się, że jej ukochany Piotrek korzysta z aplikacji randkowej. On nie uważa tego za zdradę i bagatelizuje pretensje dziewczyny. Aby dać mu nauczkę, Sara też zaczyna flirtować w sieci.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także