Szkoła (49)

Szkoła (49)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Sabina Głuch, Aleksandra Żurecka
W skrócie:Justyna jest zakochana w 18-letnim koledze. Chłopak podoba się także jej koleżankom. Żeby wzbudzić ich zazdrość, gimnazjalistka wymyśla, że poprzedniego wieczoru uprawiała z nim seks.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji. Wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, oraz sprawy, z którymi muszą sobie radzić, wielokrotnie znajdują ujście w ich zachowaniu. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania i poszukiwanie nowych wrażeń to część wątków zaprezentowanych w serialu. W każdym z odcinków widzowie poznają historie uczniów, w których ważną rolę odegrają nauczyciele. Dzięki ich życzliwej pomocy nastolatkowie uświadomią sobie, że z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście i najbardziej skomplikowany problem da się mądrze rozwiązać. Tłem im przygód jest Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie, które znajdują się pod opieką dyrektora, Stanisława Chlebowskiego (Tadeusz Łomnicki).

W tym odcinku

Justyna jest zakochana w 18-letnim koledze z maturalnej klasy, Pawle. Szkolny przystojniak podoba się także jej koleżankom. Żeby wzbudzić ich zazdrość, gimnazjalistka wymyśla, że poprzedniego wieczoru ona i Paweł uprawiali seks. Jej opowieść nie przekonuje jednak dziewczyn. Tymczasem ojciec 14-latki otrzymuje anonimowy telefon z informacją, że jego córka współżyje z 18-letnim chłopakiem. Anastazja od lat prowadzi pod pseudonimem blog w Internecie, w którym opisuje szkolne historie. Gdy zostaje on odkryty przez innych uczniów, dziewczyna boi się ich reakcji, ponieważ opisane tam historie kompromitują wielu jej przyjaciół.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także