Szkoła (37)

Szkoła (37)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Sabina Głuch, Aleksandra Żurecka
W skrócie:Robert był kapitanem szkolnej drużyny piłkarskiej. Na jego miejsce trener wyznaczył Marcina. Od tego czasu zawodnicy wciąż się kłócą. Obaj chłopcy rywalizowali kiedyś o względy Klary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji. Wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, oraz sprawy, z którymi muszą sobie radzić, wielokrotnie znajdują ujście w ich zachowaniu. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania i poszukiwanie nowych wrażeń to część wątków zaprezentowanych w serialu. W każdym z odcinków widzowie poznają historie uczniów, w których ważną rolę odegrają nauczyciele. Dzięki ich życzliwej pomocy nastolatkowie uświadomią sobie, że z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście i najbardziej skomplikowany problem da się mądrze rozwiązać. Tłem im przygód jest Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie, które znajdują się pod opieką dyrektora, Stanisława Chlebowskiego (Tadeusz Łomnicki).

W tym odcinku

Licealista Robert do niedawna był kapitanem szkolnej drużyny piłkarskiej. Na jego miejsce trener wyznaczył Marcina. Od tego czasu między zawodnikami wciąż są kłótnie. Obaj chłopcy rywalizowali już wcześniej o względy Klary, która ostatecznie wybrała Marcina. W dniu ważnego meczu Robert przychodzi do szkoły pijany. Między uczniami dochodzi do kłótni. Chwile później Marcin ma w szatni wypadek. Lucyna postanawia znaleźć sobie bogatego męża. Zamieszcza w Internecie ogłoszenie na portalu randkowym. Dziewczynę obserwuje kolega z klasy, Tobiasz, który od dawna jest w niej zakochany. Wkrótce licealistka decyduje się spotkać z 35-letnim właścicielem dyskoteki. Jest pod ogromnym wrażeniem mężczyzny. Dla niego nastolatka odrzuca oświadczyny Tobiasza. Natychmiast postanawia rzucić szkołę i wprowadzić się do ukochanego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także