Szkoła (401)

Szkoła (401)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Gimnazjalistka Zuza uczestniczy w konkursie, w którym wygrać można tysiąc złotych. Dowiaduje się, że organizatorki nie wypłacą jej nagrody... Ginekolog podejrzewa u licealistki Ani wczesną menopauzę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Gimnazjalistka Zuza Machnicka uczestniczy w konkursie, w którym wygrać można tysiąc złotych. Zamierza przeznaczyć pieniądze na zabieg medycyny estetycznej. By zwyciężyć, nastolatka ośmiesza się i naraża nauczycielom. Wkrótce dowiaduje się, że organizatorki nie zamierzają wypłacić nagrody. Licealistka Ania Kijewska przypuszcza, że jest w ciąży. Wynik testu okazuje się negatywny. Dziewczyna wciąż źle się czuje. Ginekolog podejrzewa wczesną menopauzę. Załamana Ania kończy związek z partnerem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także