Szkoła (369)

Szkoła (369)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Matylda umiejętnie manipuluje swoim chłopakiem, co imponuje jej koleżankom. Edyta jest przerażona zanieczyszczeniem powietrza w Krakowie. Kupuje maski antysmogowe dla innych uczennic.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealista Maksymilian Kubiak od niedawna spotyka się z Matyldą Przybylską. Chłopak bardzo zaangażował się w ten związek. Tymczasem dziewczyna, która chce, by ukochany spełniał wszystkie jej zachcianki, umiejętnie nim manipuluje. Koleżankom Matyldy bardzo to imponuje. Licealistka Edyta Chojnowska jest przerażona zanieczyszczeniem powietrza w Krakowie. Dziewczyna boi się o zdrowie swoje i innych. Kupuje maski antysmogowe dla koleżanek, nikt jednak nie traktuje problemu aż tak poważnie. Zdesperowana nastolatka postanawia zorganizować w szkole strajk

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także