Szkoła (348)
Występują: | Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic |
---|---|
W skrócie: | Kasia uważa, że jej chłopak Maks jest niepoważny. Idzie z Arturem, który jej się podoba, do teatru. Chłopak ją odrzuca, twierdząc, że nie jest inteligentna. Iwona i Roksana zawierają nietypowy zakład. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
czwartek, 17 lipca za 12 dni |
5:40 | TVN 7 |
Opis
Codzienne perypetie współczesnych uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji. Wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, oraz sprawy, z którymi muszą sobie radzić, wielokrotnie znajdują ujście w ich zachowaniu. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania i poszukiwanie nowych wrażeń to część wątków zaprezentowanych w serialu. W każdym z odcinków widzowie poznają historie uczniów, w których ważną rolę odegrają nauczyciele. Dzięki ich życzliwej pomocy nastolatkowie uświadomią sobie, że z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście i najbardziej skomplikowany problem da się mądrze rozwiązać.
W tym odcinku
Licealistka Kasia Przybysz uważa, że jej chłopak, Maks Nowacki, jest niepoważny. Dziewczyna chciałaby mieć partnera, z którym mogłaby poważnie porozmawiać. Nastolatka jest zauroczona kolegą, Arturem. Ten umawia się z nią do teatru, a potem odrzuca. Twierdzi bowiem, że nie jest wystarczająco inteligentna. Tymczasem dwie rywalizujące ze sobą licealistki - Iwona Małkowska i Roksana Majchrzak - zakładają się, że pierwsza z nich zmieni szarą myszkę w szkolną gwiazdę. Wybierają przeciętną uczennicę, a następnie Iwona przedstawia ją swoim przyjaciołom. Ci są zachwyceni. Iwona nie zamierza jednak pogodzić z porażką i obmyśla zemstę. Chce wmówić Iwonie, że Zuza odbiła jej chłopaka.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Joanna Litwin-Widera
jako nauczycielka Barbara Gruszka -
Tadeusz Łomnicki
jako dyrektor Stanisław Chlebowski -
Maria Meyer
jako wicedyrektor Maria Borkowska -
Dorota Godzic
jako nauczycielka Teresa Kremer -
Jagoda Pietruszkówna
jako nauczycielka Alicja Stańko -
Sabina Głuch
jako nauczycielka Jolanta Żabińska -
Jan Mancewicz
jako nauczyciel Zbigniew Małek -
Karol Wolski
jako nauczyciel Piotr Gądek -
Rafał Kosecki
jako nauczyciel Andrzej Lesicki -
Monika Gębala
jako higienistka Ewa Janowska -
Maciej Słota
jako doktor Piotr Wójtowicz
Zobacz także
- Szkoła (779) - serial paradokumentalny - noc pt./sob., 4 na 5 lipca 3:55 i 1 późniejsza emisja
- Szkoła (835) - serial paradokumentalny - noc pt./sob., 4 na 5 lipca 4:00
- Szkoła (486) - serial paradokumentalny - noc pt./sob., 4 na 5 lipca 5:20
- Szkoła (780) - serial paradokumentalny - noc sob./niedz., 5 na 6 lipca 3:55 i 1 późniejsza emisja
- Szkoła (836) - serial paradokumentalny - noc sob./niedz., 5 na 6 lipca 4:00
- Szkoła (487) - serial paradokumentalny - noc sob./niedz., 5 na 6 lipca 5:10
- Szkoła (837) - serial paradokumentalny - noc niedz./pon., 6 na 7 lipca 4:00
- Szkoła (784) - serial paradokumentalny - noc niedz./pon., 6 na 7 lipca 5:15 i 2 późniejsze emisje
- Szkoła (340) - serial paradokumentalny - noc niedz./pon., 6 na 7 lipca 5:40
- Szkoła (522) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 7 lipca 6:40