Szkoła (683)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maria Meyer, Joanna Litwin-Widera, Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkówna
W skrócie:Siódmoklasistki Gaja Szczepanik i Marta Mus rywalizują o popularność. Umieszczają w internecie zdjęcia, po czym sprawdzają, które z nich bardziej spodoba się innym użytkownikom sieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Siódmoklasistki Gaja Szczepanik i Marta Mus rywalizują o popularność. Umieszczają w internecie zdjęcia, po czym sprawdzają, które z nich bardziej spodoba się innym użytkownikom sieci. Chcąc wzbudzić zainteresowanie oraz współczucie koleżanek Marta wymyśla, że jej ukochana kuzynka ze Stanów Zjednoczonych zmarła, ponieważ przedawkowała narkotyki. Gaja nie wierzy w tę historię. Postanawia zdemaskować rywalkę podczas wyreżyserowanego przez nią seansu spirytystycznego. Maturzysta Maks Kubiak poprzedniego wieczora był na imprezie. Nie pamięta jednak, co się tam działo. Zdaniem partnerki licealista za dużo pije. Adam Frankowski wmawia mu, że próbował zgwałcić Ariadnę, choć w rzeczywistości to on próbował wykorzystać dziewczynę. Nastolatka decyduje się powiedzieć o wszystkim dyrektorce Marii Borkowskiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także

x