Świat według Kiepskich: Wiara czyni cuda (84)

Świat według Kiepskich

sezon 1 odc. 84: Wiara czyni cuda

6.6/10
serial komediowy Polska 1999   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Babka dostrzega na ścianie w pokoju tajemniczy znak i mieszkanie Kiepskich zamienia się w miejsce pielgrzymek. Przychodzi nawet proboszcz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Wyrwana ze snu Babka dostrzega na ścianie w dużym pokoju tajemniczy znak. W ciągu kilku godzin mieszkanie Kiepskich zamienia się w miejsce pielgrzymek różnych indywiduów. Zjawisko przychodzi obejrzeć nawet proboszcz. Tymczasem Ferdynand wymyśla wspaniały wynalazek. Duchowny będzie jednym z pierwszych, którzy jego działanie odczują na własnej skórze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także