Świat według Kiepskich
sezon 15 odc. 6: Warszawa
| Występują: | Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Bartosz Żukowski, Marzena Kipiel-Sztuka |
|---|---|
| Reżyseria: | Patrick Yoka |
| W skrócie: | Jolasia oznajmia Waldkowi, że zamierza przeprowadzić się do Warszawy i zrobić tam karierę. Chłopak jest zrozpaczony. Ponieważ nie wyobraża sobie życia w stolicy, próbuje powstrzymać żonę. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Ciąg dalszy perypetii Ferdynanda Kiepskiego (Andrzej Grabowski) i jego rodziny: Waldka (Bartosz Żukowski), Marioli (Barbara Mularczyk) i Haliny (Marzena Kipiel-Sztuka), a także sąsiadów: Mariana (Ryszard Kotys) i Heleny (Renata Pałys) Paździochów oraz Arnolda Boczka (Dariusz Gnatowski). Ferdynand i Halina będą obchodzić czterdziestą rocznicę ślubu, wezmą też udział w konkursie kulinarnym. Z Kiepskim skontaktuje się sympatia sprzed lat, z kolei Paździoch, prowadząc śledztwo w sprawie zdemolowanej łazienki, odkryje szokujące fakty o swoich sąsiadach.
W tym odcinku
Jolasia oznajmia Waldkowi, że zamierza przeprowadzić się do Warszawy i zrobić tam karierę. Chłopak jest zrozpaczony. Ponieważ nie wyobraża sobie życia w stolicy, próbuje powstrzymać zonę. Natomiast Ferdek z zapałem wspiera nowy pomysł synowej. Liczy na to, że dzięki przeprowadzce pozbędzie się jej z domu raz na zawsze.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Andrzej Grabowski
jako Ferdynand Kiepski -
Ryszard Kotys
jako Marian Paździoch -
Bartosz Żukowski
jako Waldemar Kiepski -
Marzena Kipiel-Sztuka
jako Halina Kiepska -
Barbara Mularczyk
jako Mariola Kiepska -
Anna Ilczuk
jako Jolasia "Pupcia" Kiepska -
Renata Pałys
jako Helena Paździoch -
Dariusz Gnatowski
jako Arnold Boczek -
Lech Dyblik
jako Badura -
Zofia Czerwińska
jako Malinowska -
Andrzej Gałła
jako prezes Kozłowski
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Patrick Yoka
reżyseria
Zobacz także
- Świat według Kiepskich: Krawczyk (38) - serial komediowy - noc wt./śr., 28 na 29 kwietnia 1:05
- Świat według Kiepskich: Los, bigos i uroda (41) - serial komediowy - noc wt./śr., 28 na 29 kwietnia 1:35
- Świat według Kiepskich: Przeterminowani (337) - serial komediowy - noc wt./śr., 28 na 29 kwietnia 2:05
- Świat według Kiepskich: Telewizja marzeń (338) - serial komediowy - noc wt./śr., 28 na 29 kwietnia 2:35
- Świat według Kiepskich: Nie chcem, ale muszem (339) - serial komediowy - noc wt./śr., 28 na 29 kwietnia 3:05
- Świat według Kiepskich: Jesień średniowieczna (340) - serial komediowy - noc wt./śr., 28 na 29 kwietnia 3:35
- Świat według Kiepskich: Koszmar (498) - serial komediowy - dziś, 29 kwietnia 7:30
- Świat według Kiepskich: Masz wiadomość (499) - serial komediowy - dziś, 29 kwietnia 8:00
- Świat według Kiepskich: Dzień Ojca (500) - serial komediowy - dziś, 29 kwietnia 8:30
- Świat według Kiepskich: Ping Pong (12) - serial komediowy - dziś, 29 kwietnia 8:30 i 2 późniejsze emisje
