Świat według Kiepskich: Wal magistra (90)

Świat według Kiepskich

sezon 1 odc. 90: Wal magistra

serial komediowy Polska 1999   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Ferdek spotyka w toalecie śpiącego i posiniaczonego listonosza. Wyrzucony z domu przez żonę i jej kochanka, znajduje azyl u Kiepskich.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Ferdek spotyka w toalecie śpiącego i posiniaczonego listonosza. Wyrzucony z domu przez żonę i jej kochanka z tytułem magistra, znajduje zrozumienie i cichy kąt w mieszkaniu Ferdka. Razem z Waldkiem ćwiczy i wyrabia tężyznę. Tymczasem chłopak opowiada o incydencie przed sklepem z udziałem owego magistra. Ferdek wpada na pomysł zamieszczenia w gazecie pewnego ogłoszenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także