Świat według Kiepskich
sezon 16 odc. 441: Szpital przemienienia
| Występują: | Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Bartosz Żukowski, Marzena Kipiel-Sztuka |
|---|---|
| Reżyseria: | Patrick Yoka |
| W skrócie: | Ferdek często narzeka na zdrowie. Pewnego dnia odmawia wstania z łóżka. Halina chce wysłać go do szpitala. Kiepski narzeka na państwową służbę zdrowia. Proponuje, by żona leczyła go w domu. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| sobota, 4 kwietnia jutro |
12:05 | Polsat Seriale (z napisami) |
| środa, 8 kwietnia za 5 dni |
2:30 | Super Polsat (z napisami) |
| środa, 8 kwietnia za 5 dni |
9:00 | Nowa TV |
Opis
W 16. jubileuszowym sezonie swoich perypetii Ferdek (Andrzej Grabowski) i Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) postanawiają sprzedać mieszkanie i wyjechać do ciepłych krajów. Oprócz tego Kiepska niechcący przyczyni się do zdymisjonowania jednego z ministrów i wybuchu zamieszek na ulicach Warszawy. Ferdek, aby dotrzymać jej kroku, trafi do więzienia. Próżnować nie będą również ich sąsiedzi. Helena (Renata Pałys) i Marian (Ryszard Kotys) Paździochowie razem z Kiepskim wezmą udział w programie o gotowaniu i razem stawią czoła obcym, którzy postanawiają przypuścić atak na Ziemię. Oprócz tego Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski), Jolasia (Anna Ilczuk) i Walduś (Bartosz Żukowski) trafią do szpitala prowadzonego przez Halinkę i znajdą w nim spełnienie marzeń.
W tym odcinku
Ferdek coraz częściej narzeka na zdrowie. Jego samopoczucie jest coraz gorsze. Pewnego dnia odmawia wstania z łóżka. Widząc męża w takim stanie, Halina chce wysłać go do szpitala. Kiepski z miejsca zaczyna narzekać na państwową służbę zdrowia. Proponuje, aby żona jako profesjonalna pielęgniarka, leczyła go w domu. Wkrótce okazuje się, że hospitalizacją w prywatnej klinice państwa Kiepskich interesują się również ich sąsiedzi.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Andrzej Grabowski
jako Ferdynand Kiepski -
Ryszard Kotys
jako Marian Paździoch -
Bartosz Żukowski
jako Waldemar Kiepski -
Marzena Kipiel-Sztuka
jako Halina Kiepska -
Barbara Mularczyk
jako Mariola Kiepska -
Anna Ilczuk
jako Jolasia "Pupcia" Kiepska -
Renata Pałys
jako Helena Paździoch -
Dariusz Gnatowski
jako Arnold Boczek -
Lech Dyblik
jako Badura -
Zofia Czerwińska
jako Malinowska -
Andrzej Gałła
jako prezes Kozłowski
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Patrick Yoka
reżyseria
Zobacz także
- Świat według Kiepskich: I'm łoczing you (404) - serial komediowy - dziś, 3 kwietnia 10:55
- Świat według Kiepskich: Na dobre i niedobre (137) - serial komediowy - dziś, 3 kwietnia 11:00
- Świat według Kiepskich: Sandały Ojca Gaudentego (65) - serial komediowy - dziś, 3 kwietnia 11:35 i 1 późniejsza emisja
- Świat według Kiepskich: Spirytyści (66) - serial komediowy - dziś, 3 kwietnia 12:05 i 1 późniejsza emisja
- Świat według Kiepskich: Tawariszcz kamandir (219) - serial komediowy - dziś, 3 kwietnia 12:35
- Świat według Kiepskich: Krwawy sport (220) - serial komediowy - dziś, 3 kwietnia 13:10
- Świat według Kiepskich: Mistrz podrobów (50) - serial komediowy - dziś, 3 kwietnia 13:55 i 7 późniejszych emisji
- Świat według Kiepskich: Dusseldorf (521) - serial komediowy - dziś, 3 kwietnia 14:00
- Świat według Kiepskich: Golaska (20) - serial komediowy - dziś, 3 kwietnia 14:25
- Świat według Kiepskich: Wiele hałasu o nic (522) - serial komediowy - dziś, 3 kwietnia 14:30
