Świat według Kiepskich: Kopakabana (440)

Świat według Kiepskich

sezon 16 odc. 440: Kopakabana

serial komediowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Piotr Grabowski, Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Bartosz Żukowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Halina planuje sprzedaż mieszkania, by zdobyć pieniądze i zacząć korzystać z życia. Nikt jednak nie okazuje się godzien wejścia w posiadanie rodowej nieruchomości Kiepskich.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W 16. jubileuszowym sezonie swoich perypetii Ferdek (Andrzej Grabowski) i Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) postanawiają sprzedać mieszkanie i wyjechać do ciepłych krajów. Oprócz tego Kiepska niechcący przyczyni się do zdymisjonowania jednego z ministrów i wybuchu zamieszek na ulicach Warszawy. Ferdek, aby dotrzymać jej kroku, trafi do więzienia. Próżnować nie będą również ich sąsiedzi. Helena (Renata Pałys) i Marian (Ryszard Kotys) Paździochowie razem z Kiepskim wezmą udział w programie o gotowaniu i razem stawią czoła obcym, którzy postanawiają przypuścić atak na Ziemię. Oprócz tego Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski), Jolasia (Anna Ilczuk) i Walduś (Bartosz Żukowski) trafią do szpitala prowadzonego przez Halinkę i znajdą w nim spełnienie marzeń.

W tym odcinku

Halina oznajmia mężowi, że wreszcie zamierza korzystać z życia. Aby zdobyć pieniądze na planowane szaleństwa, chce sprzedać ich mieszkanie. Ku jej zdziwieniu Ferdek nie ma nic przeciwko tej decyzji. Wkrótce lokal przy Ćwiartki 3/4 zaczynają odwiedzać potencjalni nabywcy. Wśród nich jest nawet pewien kulturalny mężczyzna. Niestety, ani on, ani żaden z pozostałych zainteresowanych nie jest godzien wejścia w posiadanie rodowej nieruchomości Kiepskich.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także