Świat według Kiepskich: Jajko pokoju (8)

Świat według Kiepskich

sezon 11 odc. 8: Jajko pokoju

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Bartosz Żukowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Halina jest załamana brakiem aktywności swojego męża. Stwierdza, że lenistwo Ferdka jest objawem choroby. Postanawia wyleczyć go środkami chemicznymi. Z pomocą przychodzi jej Paździochowa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 28 maja
za 13 dni
20:30 Polsat Comedy Central Extra
czwartek, 29 maja
za 14 dni
1:30 Polsat Comedy Central Extra

Opis

Najnowsze przygody mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki. W nowych odcinkach po sześciu latach podróżowania po świecie powraca Walduś (Bartosz Żukowski). Pewnego dnia Ferdek otrzymuje od syna zawiadomienie, że ten wraca do Polski. Rodzina Kiepskich i mieszkańcy kamienicy planują zorganizować z tej okazji wielką imprezę. Powrót Waldusia to bez wątpienia największa niespodzianka dla fanów serialu.

W tym odcinku

Halina jest załamana brakiem jakiejkolwiek aktywności swojego męża. Stwierdza, że lenistwo Ferdka jest objawem choroby. Postanawia wyleczyć go środkami chemicznymi. Z pomocą przychodzi jej Paździochowa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)