Smakuj świat z Pascalem: Algieria (12)

Smakuj świat z Pascalem: Algieria (12)

reality show Polska 2014   b.o.
W skrócie:Pascal rusza na Czarny Ląd. Kulinarną przygodę rozpoczyna w Algierze, gdzie przyrządza szarlotkę bakłażanowo-mięsną. Następnie udaje się do portu w Tipazie, gdzie degustuje rybę z grilla.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pascal Brodnicki po raz kolejny udowodni, że niestraszne mu gotowanie w najdalszych zakątkach świata. W każdym odcinku podzieli się z widzami oryginalnymi przepisami różnych potraw. Wraz z miejscowymi amatorami dobrego jedzenia przygotuje lokalne przysmaki.

Pascal po raz kolejny wyrusza na Czarny Ląd. Kulinarną przygodę rozpoczyna w Algierze, gdzie przyrządza szarlotkę bakłażanowo-mięsną. Kucharz odwiedza także najstarsze stoisko daktyli w mieście. Następnie udaje się na prawdziwy połów. Mistrz kuchni smakuje w porcie w Tipazie pyszną rybę z grilla podaną ze smażonymi warzywami. Pascal odwiedza fermę dromaderów. Udaje mu się odnaleźć jedynego rzeźnika w Bou Saadzie, który zdradzi lecznicze właściwości mięsa z wielbłądów. Dobra passa wyjazdu niespodziewanie dobiega końca... Pascal przechodzi poważny wypadek. Mimo kłopotów ze zdrowiem na plantacji palm przygotowuje prawdziwie algierską zupę z grochu i bobu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także