Smakuj świat z Pascalem (5/9)

Smakuj świat z Pascalem (5/9)

reality show Polska 2012   b.o.
W skrócie:Pascal Brodnicki poznaje osobliwości kuchni Wietnamu. Początkiem jego podróży jest port w Phan Phiet. Na stół trafia 35-kilogramowy krokodyl. W Hanoi można znaleźć bardzo różne restauracje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 9 grudnia
za 10 dni
16:15 Travel
czwartek, 10 grudnia
za 11 dni
15:50 Travel

Opis

Mistrz kuchni Pascal Brodnicki pokazuje widzom, jak zastąpić tradycyjne dania azjatyckimi potrawami. Udowadnia, że przygotowanie oryginalnego obiadu jest proste i nie musi wiele kosztować. W poszukiwaniu inspiracji kulinarnych wyrusza do Wietnamu, Laosu i Tajlandii. Robi zakupy na tamtejszych targach, przyrządza i sprzedaje przekąski na ulicy i pracuje na plantacji ryżu. Aby się sprawdzić, przygotowuje egzotyczne dania dla swoich azjatyckich gospodarzy. Próbuje grillowanego gekona i pieczonych larw mrówek, przyjmuje też zaproszenie na nietypowe łowy.

Pascal Brodnicki poznaje osobliwości kuchni Wietnamu. Początkiem jego podróży jest port w Phan Phiet. Na stół trafi wyhodowany na specjalnej farmie 35-kilogramowy krokodyl. W Hanoi można znaleźć restauracje, w których podaje się psie mięso. Widzowie dowiedzą się, dlaczego rząd Wietnamu tak niechętnie pokazuje turystom z Zachodu tego typu lokale.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także