Ślad: Do samej śmierci (38)

serial kryminalny Polska 2018-2019   od 16 lat
Występują:Anita Jancia, Mariusz Jakus, Aleksandra Hamkało, Kamil Szeptycki
W skrócie:Adwokat Milski nie odniósł obrażeń podczas wypadku. Mężczyzna prowadził sprawę kochanki oskarżonej o samobójstwo uczennicy. CWŚ snuje przypuszczenia, że zajście na drodze nie było dziełem przypadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało), technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Adwokat Tadeusz Milski nie odniósł żadnych poważnych obrażeń podczas wypadku drogowego. Mężczyzna prowadził sprawę swojej kochanki oskarżonej o spowodowanie samobójstwa uczennicy. CWŚ snuje przypuszczenia, że zajście na drodze nie było dziełem przypadku, lecz zostało zaplanowane przez ojca samobójczyni. W dniu wypadku znika także nastoletnia córka oskarżonej Arlety, Ola. Policjanci próbują ustalić, jaką rolę do odegrania miał w tym wszystkim sam prawnik. W prywatnej korespondencji dziewczyny jego postać pojawia się w nietypowym kontekście.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także

x