Ślad: Rozbój w biały dzień (37)

serial kryminalny Polska 2018-2019   od 16 lat
Występują:Anita Jancia, Mariusz Jakus, Aleksandra Hamkało, Kamil Szeptycki
W skrócie:Dwie osoby przypuszczają atak na ochroniarzy, którzy uzupełniają zasoby finansowe w bankomacie. Po kilku dniach od napadu ginie świadek przestępstwa. CWŚ analizuje morderstwo kuriera Rybickiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało), technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Dwoje tajemniczych osób przypuszcza atak na ochroniarzy, którzy uzupełniają zasoby finansowe w bankomacie. Po kilku dniach od napadu ginie świadek przestępstwa. CWŚ analizuje morderstwo kuriera, Mateusza Rybickiego. Oficer Lipski uważa, że Rybickiego zabili ci sami złodzieje, którzy napadli na ochroniarzy. Policjanci mają jednak co do tego wątpliwości, ponieważ ciało Rybickiego znaleziono w jego rodzinnej wsi. Wersja o wyeliminowaniu świadków zyskuje na prawdopodobieństwie, kiedy dochodzi do kolejnej (nieudanej tym razem) próby zamordowania drugiego świadka, Olgi Nowackiej. Jednak wkrótce okazuje się, że zeznania Nowackiej i Rybickiego nieco kłócą się z tym, co ustaliła policja. Funkcjonariusze biorą pod uwagę, że ochroniarze sami zorganizowali skok.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także

x