Ślad (18)

Ślad (18)

serial kryminalny Polska 2018-2019   od 16 lat
Występują:Anita Jancia, Mariusz Jakus, Aleksandra Hamkało, Kamil Szeptycki
W skrócie:Znaleziono zwłoki przedsiębiorcy. Przed śmiercią był on brutalnie torturowany. Detektywi odkrywają w piwnicy domu kamery. Zarejestrowały one orgie seksualne, które mężczyzna organizował z kolegami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało), technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Zostają znalezione zwłoki przedsiębiorcy Mariusza Polakowskiego, który przed śmiercią był brutalnie torturowany. Ślady wskazują na napad rabunkowy. Detektywi odkrywają w piwnicy domu, w którym doszło do zbrodni, kamery. Okazuje się, ze rejestrowały one orgie seksualne, organizowane przez denata i jego dwóch kolegów. Niebawem jeden z nich, Sznurowicz, ginie w wybuchu samochodu. Sprawcą tej śmierci może być inwalida Adam Karwowski. Okazuje się, że mężczyzna mści się za zabicie swojej sąsiadki, Lili.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także