Ślad: Jackpot (84)

Ślad: Jackpot (84)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Anita Jancia, Mariusz Jakus, Joanna Koroniewska, Marcel Sabat
W skrócie:Giną uczestnicy obozu przetrwania dla dorosłych. CWŚ próbuje się zorientować w motywach zabójcy. Wychodzi na jaw, że jeden z organizatorów obozu, Eryk, był kochankiem żony zabitego trenera, Michała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 8 sierpnia
pojutrze
3:00 Polsat Film (z napisami)
czwartek, 13 sierpnia
za 7 dni
4:35 Polsat Film (z napisami)

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Giną kolejni uczestnicy obozu przetrwania dla dorosłych. CWŚ próbuje się zorientować, czy morderca polował na kogoś szczególnego, czy też planował zlikwidować wszystkich. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że jeden z organizatorów obozu, Eryk, był kochankiem żony zabitego trenera, Michała. Mężczyzna zostaje zatrzymany. W czasie stypy dochodzi do kolejnego ataku. Ktoś dodaje truciznę do kruszonu. Umiera teściowa denata, poważnemu zatruciu ulegają też jego zięć i córka. Okazuje się, że Michał dzień przed obozem wygrał dziewięć milionów złotych w loterii. O jego upodobaniu do gier liczbowych wiedziało wiele osób. Oprócz Eryka podejrzana jest też niewierna żona Michała i jego teść.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także