x
Sexy kuchnia Magdy Gessler (4/9)

Sexy kuchnia Magdy Gessler (4/9)

magazyn kulinarny Polska 2017   b.o.
W skrócie:W kolejnym odcinku programu Magda zaserwuje niebanalne połączenie śledzia i mięsa cielęcego z sosem typu forszmak z ogórkami kiszonymi, twarogiem i jajkami. Warto je zaserwować z lampką białego wina.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 30 września
jutro
16:15 Food Network
czwartek, 5 października
za 6 dni
19:40 Food Network

Opis

Nie wszyscy dobrze sobie radzą w kuchni. Są tacy, którym gotowanie kojarzy się z ciężką pracą, nudnymi zakupami oraz sprzątaniem bałaganu. Inni z kolei obawiają się kulinarnej porażki i niezadowolonych min gości. W swoim nowym programie Magda Gessler, ambasador Food Network, przygotowuje dla widzów autorskie dania. Stosuje intrygujące połączenia smaków, niezwykłe kompozycje kolorystyczne, sięga po ciekawe kształty. Każdy odcinek to nowy przepis, m.in. na słodycze, które nie tuczą, a także rady dotyczące tego, jakich składników użyć, by mieć piękną skórę i lśniące włosy.

W kolejnym odcinku programu Magda zaserwuje niebanalne połączenie śledzia i mięsa cielęcego z sosem typu forszmak z ogórkami kiszonymi, twarogiem i jajkami. Warto je zaserwować z lampką białego wina, które dodatkowo podkreśli smak tego niezwykłego dania. Drugą propozycją restauratorki są kanapki z wędzonym pstrągiem na ciepło i słodko-ostrym masłem na bazie chrzanu, miodu i koglu-moglu.

Zobacz także