Sexy kuchnia Magdy Gessler (1/8)
magazyn kulinarny Polska 2018
| W skrócie: | Na stole zagości spaghetti a'la carbonara. Prowadząca wzbogaci je o wędzoną słoninę i szynkę prosciutto. Druga propozycja to kurczak faszerowany w hiszpańskiej tapenadzie. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Magda Gessler, ambasadorka Food Network, przygotowuje dla widzów autorskie dania. Stosuje intrygujące połączenia smaków i niezwykłe kompozycje kolorystyczne, sięga po ciekawe kształty. Każdy odcinek to nowy przepis oraz rady dotyczące tego, jakich składników użyć, by mieć piękną skórę i lśniące włosy.
Kreatorka smaku, Magda Gessler, serwuje spaghetti a'la carbonara. Prawidłowe przyrządzenie pasty nie jest łatwe, a podstawą jej smaku jest dobrze ugotowany makaron. Prowadząca wzbogaca danie o wędzoną słoninę i szynkę prosciutto. Druga propozycja jest czasochłonna. To słynny kurczak faszerowany w hiszpańskiej tapenadzie i podawany z sałatą z pomidorów oraz pieczonej papryki. To idealna propozycja na romantyczną kolację.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Magda Gessler
gospodarz
Zobacz także
- Sexy kuchnia Magdy Gessler (4/8) - magazyn kulinarny - wtorek, 9 grudnia 16:45 i 1 późniejsza emisja
- Sexy kuchnia Magdy Gessler (5/8) - magazyn kulinarny - wtorek, 9 grudnia 17:20 i 2 późniejsze emisje
- Sexy kuchnia Magdy Gessler (3/8) - magazyn kulinarny - piątek, 12 grudnia 9:25
- Sexy kuchnia Magdy Gessler (6/8) - magazyn kulinarny - wtorek, 16 grudnia 16:45 i 1 późniejsza emisja
- Sexy kuchnia Magdy Gessler (7/8) - magazyn kulinarny - wtorek, 16 grudnia 17:20 i 1 późniejsza emisja
