Rodzinka.pl: Wyprowadzka (143)

Rodzinka.pl: Wyprowadzka (143)

serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka, Karol Klementewicz
W skrócie:Tomek ogląda z ojcem zdjęcie swojej koleżanki i dyskutuje z nim o atrybutach kobiecej urody. Nie we wszystkich punktach się ze sobą zgadzają. Kacperek układa drzewo genealogiczne rodziny Boskich.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 29 stycznia
za 7 dni
19:55 TVP HD
czwartek, 30 stycznia
za 8 dni
6:55 TVP HD

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Tomek i Ludwik oglądają zdjęcie koleżanki chłopaka w telefonie i dyskutują o atrybutach kobiecej urody. Okazuje się, że nie we wszystkich punktach się ze sobą zgadzają. Kacperek układa drzewo genealogiczne rodziny Boskich. Prosi o radę Janinę i Zenona. Nowy dom dziadków jest gotowy do odbioru. Cała rodzina pomaga dziadkom w wyprowadzce.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także