Rodzinka.pl: Mamy dziewczynkę (265)

Rodzinka.pl: Mamy dziewczynkę (265)

serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Paula oznajmia, że jest w ciąży. Zaszokowana Natalia mdleje. Boscy wybierają się na narty do Jana i Beaty. Chcą lepiej się poznać. Podczas wyjazdu obie rodziny dowiadują się, że Magda urodziła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Po ostatnich rewelacjach na temat nieoczekiwanej ciąży Magdy (Olga Kalicka), Natalię i Ludwika czeka mnóstwo nowych rodzicielskich wyzwań. Kuba nadal boryka się z sercowymi problemami i nie umie wybrać między dwiema dziewczynami, Agatą (Wiktoria Gąsiewska) i Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

W tym odcinku

Paula oznajmia wszystkim, że jest w ciąży. Zaszokowana Natalia mdleje. Wszyscy martwią się o Magdę, która nie najlepiej się czuje. Jedynie Tomek wydaje się nie przejmować kiepskim samopoczuciem dziewczyny. Kuba organizuje kolację, podczas której chce pogodzić Paulę z Agatą. Niestety jego plan nie wypala. Obrażona Agata wychodzi. Boscy wybierają się na narty do Jana i Beaty. Chcą w ten sposób lepiej się poznać. Podczas wyjazdu obie rodziny dowiadują się, że Magda urodziła.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także