Rodzinka.pl: Giełda wspomnień (191)

Rodzinka.pl: Giełda wspomnień (191)

serial komediowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Magda i Agata spotykają się w domu Boskich, by pomówić na temat swoich byłych partnerów. Maria prosi Natalię i Ludwika, by zostali rodzicami chrzestnymi jej synka. Kacper poprawia oceny z polskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) Boscy są po trzydziestce. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości jest trzech synów - Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski) i Kacper (Mateusz Pawłowski).

W tym odcinku

Magda i Agata spotykają się w domu Boskich, by pomówić na temat swoich byłych partnerów. Nie do końca się ze sobą zgadzają. Po pysznej kolacji, którą przygotowała Natalia, Maria składa przyjaciółce i jej mężowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by Boscy zostali rodzicami chrzestnymi jej synka, Szymonka. Natalia dostaje w pracy podwyżkę. By to uczcić, robi na bazarku zakupy z samymi wykwintnymi produktami. Kacperek poprawia oceny w szkole. Szczególnie widać to, jeśli chodzi o noty z języka polskiego. Natalia i Ludwik podejmują decyzję o składce na rodzinny budżet, w którym swój udział mają mieć także Tomek i Kuba. Chłopcy nie są zachwyceni pomysłem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także