x
Rodzinka.pl: Śmierć w ogrodzie (142)

Rodzinka.pl: Śmierć w ogrodzie (142)

serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka, Karol Klementewicz
W skrócie:Natalia otrzymuje wiadomość o śmierci cioci Alinki. Ku zaskoczeniu mamy chłopcy nie zamierzają jechać na pogrzeb. Kuba nie chce być na utrzymaniu rodziców. Prosi starszego brata, by załatwił mu pracę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 1 października
za 8 dni
10:15 TVP HD (z napisami)

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Natalia otrzymuje smutną wiadomość - okazuje się, że zmarła ciocia Alinka. Ku zaskoczeniu mamy chłopcy ani myślą towarzyszyć jej na ceremonii pogrzebowej swojej krewnej. Kacper przygotowuje bardzo przekonującą wymówkę. Tymczasem Kuba nie chce być wyłącznie na utrzymaniu rodziców. Prosi starszego brata, by załatwił pracę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także