Rodzinka.pl: Praca, dom, kanapki (53)

Rodzinka.pl: Praca, dom, kanapki (53)

serial komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Tomek, Kuba i Kacper zaczynają interesować się dziewczynami. Najstarszy z braci przekonuje się, że związek to nie tylko romantyczne spacery. Kuba wymyśla różne sposoby poderwania dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 2 czerwca
za 8 dni
19:55 TVP HD (z napisami)
środa, 3 czerwca
za 9 dni
7:25 TVP HD (z napisami)

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Tomek, Kuba i Kacper zaczynają interesować się dziewczynami. Najstarszy z braci przekonuje się, że związek to nie tylko romantyczne spacery i czułe słówka. Kuba wymyśla coraz bardziej szalone sposoby na poderwanie dziewczyny, a Kacper pod okiem koleżanki Zosi przygotowuje się do swojego pierwszego pocałunku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także