Rodzinka.pl: Edukacja seksualna (153)

Rodzinka.pl: Edukacja seksualna (153)

serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka, Karol Klementewicz
W skrócie:Tomek łączy się z kolegami przez Skype'a, by wspólnie napisać pracę zaliczeniową. Marek i Ludwik rozmawiają z chłopcami o świętowaniu etapów edukacji. Wizja wydatków przyprawia Ludwika o ból zębów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 12 sierpnia
dziś
7:55 TVP HD (z napisami)
wtorek, 18 sierpnia
za 6 dni
13:05 TVP Seriale (z napisami)
środa, 19 sierpnia
za 7 dni
12:25 TVP Seriale (z napisami)
niedziela, 23 sierpnia
za 11 dni
12:15 TVP Seriale (z napisami)

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Tomek łączy się z kolegami przez Skype'a, by wspólnymi siłami napisać pracę zaliczeniową do szkoły. Marek i Ludwik rozmawiają z chłopcami o świętowaniu kolejnych etapów edukacji. Cała rodzina wybiera się na zakupy. Wizja kolejnych wydatków przyprawia Ludwika o ból zębów. Boski martwi się, że ich domowy budżet jest napięty do granic możliwości. Kuba wdaje się z Natalią w dyskusję o przemyśle kosmetycznym. Boska zamartwia się o wzrok Kacpra, próbuje też nakłonić najmłodszego syna, by ściszył głośną muzykę. Prosi o pomoc Ludwika.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także