Rodzinka.pl: Kara (78)

Rodzinka.pl: Kara (78)

serial komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Tomek bez pozwolenia bierze auto rodziców. Boscy zakazują mu korzystania z telefonu komórkowego. Kuba chce dostać spadek po rodzicach za ich życia. Drużyna Ludwika szykuje się do meczu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 27 stycznia
za 5 dni
11:25 TVP 2

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Tomek bez pozwolenia bierze auto rodziców. Boscy, by ukarać syna, zakazują mu korzystania z telefonu komórkowego. Kuba chce dostać spadek po rodzicach jeszcze za ich życia. Ludwik dochodzi do wniosku, że Kacper powinien nosić okulary. Natalia odkrywa blaski i cienie życia u boku szkoleniowca. Tymczasem drużyna Ludwika szykuje się do kolejnego pojedynku. Tomek zapomina kupić dla ukochanej prezent na walentynki. Z kolei Kacper świętuje swoje urodziny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także