Rodzinka.pl: O miłości (16)

Rodzinka.pl: O miłości (16)

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Młodsi chłopcy pytają Ludwika o orgazm. On chce wybrnąć z trudnej sytuacji. Wezwana na pomoc Natalia rozwija temat. Opowiada o miłości, czułości, wspomina też o różnych etapach znajomości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 25 października
dziś
19:50 TVP Seriale (z napisami)
niedziela, 8 listopada
za 14 dni
4:55 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Młodsi chłopcy pytają Ludwika, co to jest orgazm. Boski za wszelką cenę chce uniknąć odpowiedzi i wybrnąć z trudnej sytuacji. Wezwana na pomoc Natalia rozwija temat i opowiada synom, czym jest miłość, czułość, wspomina też o różnych etapach znajomości. Sama bardzo przeżywa wyjście najstarszego z synów Tomka na pierwszą w życiu imprezę. Postanawia przeprowadzić z nim ważną rozmowę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także