Rodzinka.pl: Videofilmowanie (93)

Rodzinka.pl: Videofilmowanie (93)

serial komediowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Ludwik zapisuje Kacpra na zajęcia futsalu, a sam zostaje asystentem trenera. Niestety, nie potrafi wyjaśnić, co to jest spalony. Kapitanem drużyny zostaje Krystian, syn trenera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 28 maja
dziś
4:30 TVP Seriale (z napisami)
niedziela, 31 maja
za 3 dni
12:20 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Zabawne perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki synów. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodne małżeństwo. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Ludwik jest architektem i pracuje w domu. Natalia po kilkunastu latach przerwy poświęconej na wychowanie synów, próbuje wrócić do zawodu.

W tym odcinku

Ludwik zapisuje Kacpra na zajęcia futsalu, a sam zostaje asystentem trenera. By zdobyć sympatię młodych zawodników, na pierwszą lekcję przynosi lody. Niestety, czar pryska, gdy okazuje się, że nie potrafi wyjaśnić, co to jest spalony. Kapitanem drużyny zostaje Krystian, syn trenera. Kacper uważa, że chłopak się rządzi i działa na nerwy pozostałym graczom. Kuba udziela bratu kilku cennych wskazówek, jak radzić sobie w podobnych sytuacjach.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także