Rodzinka.pl: Młodość nie zna strachu (59)

Rodzinka.pl: Młodość nie zna strachu (59)

serial komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Boskich odwiedza wysłannik sekty. Próbuje przekonać ich do swoich poglądów. Natalia próbuje porozmawiać z Kubą i Kacprem o seksie. Kuba i Kacper robią głupie kawały telefoniczne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 8 kwietnia
dziś
10:55 TVP Seriale
czwartek, 9 kwietnia
jutro
10:10 TVP Seriale
niedziela, 12 kwietnia
za 4 dni
12:30 TVP Seriale
sobota, 18 kwietnia
za 10 dni
9:40 TVP HD
sobota, 18 kwietnia
za 10 dni
11:40 TVP Seriale

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Kuba zamierza wygrać sporą sumę pieniędzy. Nim to mu się udaje, skłóca ze sobą wszystkich domowników. Boskich odwiedza wysłannik sekty. Próbuje przekonać ich do swoich poglądów i namawia, by dołączyli do jego grupy. Natalia zbiera się na odwagę i próbuje porozmawiać z Kubą i Kacprem o seksie. Kuba i Kacper wydzwaniają do nieznajomych osób i robią im głupie kawały. Później wbrew ojcu wypożyczają z Tomkiem film. Marek i Ludwik wracają pamięcią do beztroskich lat młodości. Natalia pomaga im wrócić na ziemię. Marek i Maria udowadniają, że ten, kto kocha, zawsze liczy pieniądze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także