Rodzinka.pl: Na dwa fronty (188)

Rodzinka.pl: Na dwa fronty (188)

7.1/10
serial komediowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Chłopcy testują nowy sprzęt audio Ludwika. Hałas sprawia, że w oknach pękają szyby. Ludwik potajemnie objada się czekoladkami i w końcu musi iść do dentystki. Nieporadnie próbuje z nią flirtować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) Boscy są po trzydziestce. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości jest trzech synów - Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski) i Kacper (Mateusz Pawłowski).

W tym odcinku

Chłopcy testują nowy sprzęt audio Ludwika. Hałas sprawia, że w oknach pękają szyby. Ludwik potajemnie objada się czekoladkami i w końcu zaczyna boleć go ząb. Po wielu namowach udaje się do dentystki, którą okazuje się atrakcyjna sąsiadka z apartamentowca na Wilanowie. Nieporadnie próbuje flirtować z lekarką, nie zdając sobie sprawy z tego, że za ścianą na fotelu wszystko słyszy Marysia. Po powrocie do domu przyjaciółka mówi o wszystkim Natalii. Przed domem Kuby przypadkiem spotykają się była i obecna dziewczyna Kuby. Natalia obawia się, że jej syn jest bigamistą, co schlebia Ludwikowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także