x
Rodzinka.pl: Francuski z winobrania (246)

Rodzinka.pl: Francuski z winobrania (246)

serial komediowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Natalia zaprasza Magdę na wino. Dziewczyna w odróżnieniu od Boskiej źle się czuje po wspólnym wieczorze. Ludwik, zmotywowany obecnością młodej sąsiadki, chce doprowadzić do porządku meble ogrodowe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Dzieci powoli wyfruwają z gniazda, a Boscy stają przed perspektywą pustego domu. Natalia bardzo przeżywa wyjazd najstarszego syna za granicę. Dorastający Kacper uczy się sztuki kombinowania. Natomiast znajomość Pauli (Julia Wieniawa-Narkiewicz) i Kuby po ich rozstaniu stoi pod znakiem zapytania.

W tym odcinku

Natalia zaprasza Magdę na wino. Ukochana Tomka w odróżnieniu od Boskiej bardzo źle się czuje po wspólnym wieczorze. Ludwik, zmotywowany obecnością młodej sąsiadki z naprzeciwka, postanawia doprowadzić do porządku meble ogrodowe. Kacper pociesza brata po rozstaniu. Boski zastanawia się, czy wybrać się z Oleksiakiem na ryby. Viola zaskakuje Natalię swoją znajomością języka francuskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)