Rodzinka.pl: Trzeba dobrze (się) prowadzić (170)

Rodzinka.pl: Trzeba dobrze (się) prowadzić (170)

serial komediowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Filip i Kuba dyskutują o kobietach. Natalia próbuje przekonać Kacpra do koszuli, którą mu kupiła na dyskotekę. Ludwik i Kuba wracają zdenerwowani z kolejnej lekcji nauki jazdy samochodem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy rodziny Boskich, Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), oraz ich dzieci: 20-letniego Tomka (Maciej Musiał), 18-letniego Kuby (Adam Zdrójkowski) i 12-letniego Kacpra (Mateusz Pawłowski). Usamodzielnienie się najstarszego z synów i wyjazd jego młodszego brata na studia do Krakowa uświadamiają małżonkom, że teraz dom będzie dla nich zbyt duży. Zapada decyzja o przeprowadzce. Tymczasem przyjaciółka Natalii, Maria (Agata Kulesza), przeżywa rozterki przyszłej matki.

W tym odcinku

Filip i Kuba dyskutują o kobietach. Natalia próbuje przekonać Kacpra do koszuli, którą mu kupiła na dyskotekę. Okazuje się, że Tomek ma lepsze argumenty. Ludwik i Kuba wracają zdenerwowani z kolejnej lekcji nauki jazdy samochodem. Natalia planuje z mężem rodzinne sprzątanie ku niezadowoleniu synów. Gdy próbują się oni wykręcić, okazuje się, że zapomnieli o podpisanych przez nich cyrografach.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także